Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Takhle Megan Fox vypadá pouhých pět měsíců po porodu! Z toho se vám zvedne tlak, a nejen ten!

+ Dalších 10 fotografií
Megan se nám na nějakou dobu odmlčela, věnovala se totiž výchově svých dětí, které má s hercem Brianem Austinem Greenem. To ale neznamená, že usnula na vavřínech. Pouhých pět měsíců po porodu nafotila sexy kampaň na spodní prádlo. V něm nejen pózuje, ale také ho i vymyslela a vlastní. Vypadá to, že tak trochu neumí odpočívat.

Megan Fox je sexsymbol odnepaměti. Ta holka se tak snad i narodila! S točením si sice dala pauzu, aby se věnovala rodině, ale teď nám to všechno vynahradila.

Megan je spolumajitelkou značky módního prádla Fredericks. Prádlo sama i spolu navrhuje, a tak je logické, že si ho i nafotí. Ostatně ruku na srdce, kdo by to zvládl lépe než ona. V prádle je tak rajcovní, že z toho přechází zrak!

V rozhovoru pro magazín Cosmopolitan se rozpovídala o tom, jaké prádlo má sama nejraději. „Podle mě by žena měla nosit prádlo, ze kterého bude muž nervózní.“ Nebránila se tak použití latexu nebo krajky.

Na to, co je sexy, je Megan zkrátka odbornice, což je trochu paradox, neboť vyrůstala ve velmi striktně katolické rodině. Jakékoliv téma spojované se sexualitou bylo u nich doma silně tabuizováno. No a vidíte, jak jí to jde! Ještě že ji dětství moc neovlivnilo!

Mohlo by vás zajímat

Další články