Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takhle ji v show Tvoje tvář má známý hlas neuvidíte! Anna Fialová má výstavní prsa. Podívejte se do FOTOGALERIE

Škoda, že Anička v televizi neodhalí víc.
Zdroj: TV Nova/Facebook.com
+ Další 2 fotografie
V oblíbené televizní show, kde známé osobnosti předvádějí svůj pěvecký a taneční talent, toho už Anna Fialová ukázala dost, ale bohužel ani kousek svého těla. Kdyby věděli tvůrci, jakou chybu dělají, tak snad i vnučku Limonádového Joea snad svléknou sami. Ta holka má dva poklady na hrudi.

Zatím si bohužel herečka Anna Fialová v soutěži Tvoje tvář má známý hlas nevylosovala žádnou pořádnou pěveckou dračici, která se u vystoupení i svléká a jde s kůží na trh. Zatím je spíš zahalená a to je velká škoda. Diváci totiž přicházejí o hodně.

Když se totiž svlékla před kamerou v roli sestry Lídy Baarové Zorky Janů, tak diváci oněměli. Netušili, že má tak krásnou postavu a ňadra jen tak do ruky. Tam se nestyděla v průsvitné noční košilce stát na střeše a nechat se odhalovat větrem. Bohužel to prý byla její poslední odhalená scéna, je to totiž stydlivá holka, přitom by se spíš měla chlubit tím, co jí příroda nadělila.

Aspoň v naší fotogalerii se pokochejte tím, co Anička v televizi nechce ukázat, stojí to vážně za to.

Související články

Další články