Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Takhle dopadla Mel B ze Spice Girls! Manžel ji nutil do trojky a škrtil před vlastními dětmi!

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Pamatujete si na členku Spice Girls Mel B? Čokoládová kráska právě prožívá největší peklo svého života. Hrůzy, které jí prováděl manžel a otec jejích dětí, došly až k soudnímu zákazu přiblížení. Nejenže Melanii fyzicky i psychicky týral a vyhrožoval, ale také ji nutil do trojky, kterou si natočil, a poté vyhrožoval, že sexuální nahrávky zveřejní.

Že takhle dopadne bývalá popová ikona, asi nikdo nečekal. Melanie sama přiznala, že si svého muže brala v období, kdy byla psychicky na dně. Producent Stephen Belafonte, kterého si vzala, vypadá totiž na pěkného psychopata.

Nejenže ji psychicky a fyzicky týral i před zraky jejich dětí, ale dokonce bude čelit dalším obviněním. Když se Melanie předávkovala aspirinem, nedovolil jí zavolat záchranku a málem ji uškrtil Navíc ji prý nutil do trojky s další ženou a poté hrozil, že pořízenou nahrávku zveřejní. Největší jobovkou však zůstává fakt, že měl neskrývaný sexuální poměr s chůvou svých dětí.

Ta s ním údajně otěhotněla a Belafonte chtěl, aby v domě žili všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodinka. Blonďatá chůvička Lorraine Gilles se do Kalifornie přistěhovala z Německa a starala se o jejich tři děti. Belafonte Melanii neustále upozorňoval na to, že Lorraine je mnohem mladší a krásnější než ona sama

Za její služby Lorraine zaplatil okolo 300 000 dolarů, byla to i jistá kompenzace za potrat, ke kterému byla donucena v roce 2014. Melanie se ji sice pokusila vyhodit, ale musela ji najmout zpátky. Její manžel se k chůvě však choval, jako by ona byla jasná paní domu, a tak ji znovu vyhodila.

Melaniino manželství trvalo devět let a skoro celou dobu prožívala peklo. Nejednou se objevila na veřejnosti s modřinami po celém těle. Například i během porotcování v X-Factoru. Její známí, kolegové i rodina na ni naléhali, aby se psychopatického manžela zbavila. Se svou vlastní rodinou se dokonce před lety přestala stýkat Právě s nimi teď navázala opět kontakt. Její sestra poslala Stephena na sociálních sítích do pekla a vyjádřila se, že je šťastná, že se její sestra konečně odhodlala k tomuto kroku.

Zatímco Melanie vyplnila papíry o zákazu přiblížení, Belafonte se svými právníky všechno vehementně popírá. Tvrdí, že jeho žena se pouze chce zviditelnit a hrůzy, ze kterých byl obviněn, zapřel Co se dělo za zavřenými dveřmi, vědí asi pouze oni dva, nicméně modřiny, známky násilí hovoří jasně!

Související články

Další články