Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle bydlí slavní a bohatí: 8 fotografií z nejlepších hotelových apartmá světa

Pařížské královské apartmá v hotelu Plaza Athenee.
Zdroj: dailymail.co.uk
+ Další 3 fotografie

Zajímá vás, v jakých hotelích (a pokojích) přespávají slavné celebrity, když jsou zrovna na cestách? Magazín Elite Traveler zveřejnil seznam 101 nejluxusnějších hotelových apartmánů světa. Pokud tedy právě teď přemýšlíte o tom, kam vyrazit na dovolenou, klidně se nechte inspirovat – počítejte ale s tím, že budete potřebovat pořádný balík peněz.

Například za jedinou noc v královském apartmá hotelu InterContinental London Park Lane zaplatíte v přepočtu více než 300 000 Kč. O moc levnější není ani panoramatické apartmá ve švýcarském hotelu Alpina Gstaad (cca 213 000 Kč/noc) – ovšem nádherný výhled, vlastní lázně s masážní místností, sauna, parní lázeň, posilovna, dešťová sprcha, jacuzzi a možnost používat po celý čas pobytu nejnovější model Range Roveru za tu cenu podle nás stojí.

Samostatnou zmínku si jistě zaslouží také apartmá příhodně nazvané „WOW“. Najdete ho v Singapuru (konkrétně v hotelu Sentosa Cove) a mimo jiné je vybaveno obrovským televizorem, který sjíždí ze stropu. Jedna noc vás přijde na směšných cca 206 000 Kč.

Pro opravdové fajnšmekry tu pak máme Pařížské královské apartmá v hotelu Plaza Athenee. Chcete-li tu přespat, připravte si 665 000 Kč. Proč tak moc? Inu, podívejte se na fotografii v záhlaví tohoto článku a jistě vám to hned bude jasné…

Související články

Další články