Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Takhle by vypadaly hvězdy, kdyby měly symetrický obličej: Hezounek Channing Tatum to odnesl nejhůř!

Zdroj: mobilelikez.com, Profimedia
+ Další 2 fotografie
Symetrický obličej je podle mnoha výzkumů hodnocen jako nejkrásnější. O symetrické tvary se snaží všichni grafici, kteří upravují fotky pro reklamu. Není výjimkou, že modelkám překopírují levé oko na pravé a upraví jeho výšku přesně tak, aby odpovídalo estetice symetrie. Jenomže co by se stalo, kdyby se překopíroval celý obličej?

Všichni to na sobě vidíme. Pravou stranu těla máme jinou než tu levou. Proto má třeba i málokterá žena obě prsa stejná. Vždycky je na druhé straně rozdíl.

Jenomže teď rozjeli grafici krutou hru – překlopili pravou či levou část obličeje hvězdám. Jak to vypadá?

Nejhůř je na tom fešák Channing Tatum. Pokud nejste zrovna jeho fandy, tak vás fotka v galerii rozesměje. Dobře nedopadla ani herečka Emma Watson (25). Mít absolutně symetrický obličej, tak vypadá, že váží minimálně 100 kilo.

Relativně lépe jsou na tom zpěvačky Katy Perry (31) a Izzy Azalea. U těch vidíte, že je něco špatně, na první pohled vám nedojde co. Ani Pharrell Williams na tom není nejhůř, akorát kvůli grafické proměně zestárnul tak o 10 let.

Nejlépe z toho všeho vyšla zpěvačka Beyoncé. Ta snad má ten obličej symetrický i tak!

Související články

Další články