Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Také milujete anální sex? Nejste sami! Gwyneth Paltrow odhalila 3 tipy, jak si anál pořádně užít!

Gwyneth to ráda zezadu!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Zase to anální téma! Herečka Gwyneth Paltrow pravidelně píše články na své vlastní stránky. Tentokrát se ale rozpovídala na poněkud těsné téma. Zabrousila do vod pěkně hlubokých, když nakousla téma análního sexu a nejen toho! Zdá se, že křehká blondýnka nebude až taková křehotinka.

Gwyneth Paltrow se opravdu nezdá, na svém blogu Goop odhalila několik pikantérií ze svého soukromí. Jednak se rozpovídala o orgasmu, sexuálních hračkách nebo pornu, jednak prozradila, co má ráda. Zatímco neuznává swingers party, preferuje lubrikant, zmiňované hračky a S&M praktiky. Hm, tady to někdo rád drsné!

Celý odstavec pak věnovala tématu nejožehavějšímu, a sice análnímu sexu. Přiznává, že toto téma bylo v minulosti spíše tabuizováno a považováno za přísně homosexuální záležitost, ale díky pornoprůmyslu se dostalo více do povědomí heterosexuálů. Podle Gwyneth na něm není nic špatného, pokud se dělá správně, a tak na pomoc přizvala doktora Joannidase, který vyjádřil svůj názor odborníka.

Podle Joannidase se jedná dnes již o naprosto běžnou záležitost, ale je nutné si na některé věci dávat pozor. Pánové na to ostatně mají svůj názor, že? A tak poradil tři nejdůležitější věci, na které byste si měli dávat pozor.

Sex musí být dobrovolný

Vzhledem k citlivosti análního otvoru, který rozhodně není uzpůsoben na to, aby do něj něco vstupovalo, je naprosto nezbytné, aby takový tlak byl dobrovolný. Žena se musí naprosto uvolnit, jinak by mohlo dojít k úrazu! Au!

Najděte si správnou polohu

Správně se naštelovat je jedna ze zásadních rad, neboť jedině tak docílíte úspěchu a rozkoše. Bolest by mohla být kvalitním ukazatelem, která pozice pro vás bude nejvhodnější.

Bacha na omamné látky

Pokud se budete chtít trochu cinknout nebo zhulit, než se ponoříte do hlubin análu, dobře to promyslete. Může to otupit vaše vnímání bolesti a vy snadno přijdete k úrazu. Stejné je to i s nadměrným použitím lubrikantu. Kdo maže, ten sice jede, ale pokud se rozjedete moc, nebudete to vnímat a můžete si ublížit. A věřte nám, že to poslední, co chcete, je si nechat natrhnout zadek.

Související články

Další články