Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

TAK TOHLE MUSÍTE MÍT: Náramek, který prozradí, že chcete sex, bude parádním dárkem pod stromeček!

Tak jakou barvičku si vybereš ty?
+ Další fotografie
Novým fenoménem se stávají barevné náramky, které odhalují vaši momentální sexuální náladu. Už se ti tak nikdy nestane, že si vyrazíš na party s přáním zažít bouřlivou sexuální noc a vrátíš se s nepořízenou. Jakou barvu si zvolíš ty?

Tak to tu ještě nebylo. Říct si o orál nebylo snad nikdy snadnější a to je bezva, nemyslíte? Sex náramky nebo taky fuck bracelet byly prvotně určeny pro teenagery, kteří mají často problém otevřít se a říct, o co skutečně stojí, ovšem posloužit můžou i vám. Díky správně zvolené barvě dáte okamžitě najevo, o co stojíte a za čím si jdete.

Sex náramky tedy nesmí chybět na vaší ruce, pokud vyrazíte na party, pracovní mejdánek, a může být taky skvělým signálem pro toho sexy chlápka, kterého jste stále neoslovila. Princip této sexy hry je naprosto jednoduchý. Stačí nasadit správný náramek a vyrazit do lovišť. Až uvidíte osobu se stejnou sexuální choutkou strhnete jí náramek a jde se na věc. Pokud nejste taková samice a je tento postup pro vás moc rychlý, můžete na náramek poukázat, zapomenout se nesmí ani na sexy kukuč a vyčkat, co se bude dít.

No posuďte sami, není ten svět zase o něco hezčí a lehčí? Už se vám nebudou stávat ty trapasy, kdy si budete chtít jednorázově zašpásovat a on bude toužit po vztahu. Dokonce se můžete i orientačně správně vyjádřit, a tak dát hudlana stejnému pohlaví nebylo nikdy lehčí. Škoda jen, že neexistuje náramek, který dá najevo i to, že máte zrovna své dny, a tak pokud si pán nechce zahrát na řezníka, měl by se vzdálit, nebo třeba náramek signalizující, že jste ještě panna, aby se mohl muž chovat decentně. Pokud tedy stále nevíte, co partnerovi pod stromeček, budou tyhle náramky tou správou volbou, sexuální hrátky můžou totiž fungovat i na domácí půdě.

Svůj sex náramek si můžete vybrat z bohaté palety barev a sjejich významy je tady máte!

Žlutá – objetí Růžová – cucflek Oranžová – polibek Fialová – polibek stejnému pohlaví Červená – erotický tanec Zelená – orální sex dívce Modrá – orální sex klukovi Průsvitná/bílá – cokoliv, co bude ten, kdo náramek strhl, chtít Černá – sex Třpytivá bílá – objetí a polibek Třpytivá růžová – ukázání určité části těla Třpytivá fialová – francouzský polibek Třpytivá modrá – anální sex Třpytivá zelená – sex v poloze 69

Mohlo by vás zajímat

Další články