Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tak tohle australská moderátorka nevychytala! Na přímý přenos si vzala výstřih ve tvaru penisu a svět se jí teď směje

Australanka se před přímým přenosem možná měla podívat do zrcadla.
Zdroj: Channel 10
Zajímavě vytvarovaný výstřih si na uvádění televizních zpráv vzala australská hlasatelka Natarsha Belling. Ihned se stala senzací internetu.

Černo-modré šaty (které jen tak mimochodem byly stejně bílo-zlaté) jsou už pasé, internet teď žije úplně jiným kouskem oblečení. A jak málo přitom k online poprasku stačilo.

Za všechno může Natarsha Belling, hlasatelka zpráv australského Channel 10, která si na jeden ze svých přenosů vzala zelené sako. Na tom by teoreticky nemuselo být nic špatného, jenže!

Jeho výstřih svým tvarem až podezřele moc něco připomíná. Když byla fotografie dána na Facebook, spousta uživatelů zprvu ještě tápala, co je na celém snímku tak zvláštního. Jak ale praví titulek fotky: „Jakmile to v tom jednou uvidíte, budete to tam vidět už pořád.“ A Belling zkrášluje její dekolt vcelku dobře vyvinuté mužské přirození!

Fotografie se dočkala přes stovky tisícovek lajků a sdílení a stala se novou senzací znuděného internetového národa. Asi už je zkrátka zvykem, že se sem tam nějaký penis do vysílání dostane.

Související články

Další články