Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tak to jsme nečekali: Neobdělaná semetrika Katarína nesouložila šest let, věčně opilý farmář Josef má obavy se jí „tam“ podívat!

Katarína šest let nesouložila, což farmáři Josefovi zrovna příliš
neimponuje.
Zdroj: FTV Prima

V dalším dílu seznamovací reality show Farmář hledá ženu bylo tradičně nejvíce živo u farmáře Josefa, který proslul svou velkou láskou k omamnému moku a taky tím, že na jeho panství přistály hned dvě rozškorpené blondýny najednou. Ty se farmář jal provést svým statkem, přičemž se celá trojice zasekla u chlívku s prasátky. „Podíváme se na ty čuňátka tadydle,“ oznámil dvěma blond raketám jejich vyvolený. „Celej den bejt tahle zavřená – nechtěla by jít ven?“ prohodila jedna z blondýn na adresu čuníků v chlívku. „Stačí, že venčím tadydle vás,“ uzavřel rázně vtipálek debatu lidových ochránkyň zvířat.

O něco veseleji bylo večer při společném prohlížení fotografií z farmářova života. Během této citlivé chvilky totiž hašteřivá Katarína označila Libušku za Milušku a Libuška označila Katarínu za Marfušu. Nebohý farmář Josef seděl bezradně mezi oběma saněmi a vůbec nevěděl, co si s nastalou neblahou situací počít. Již ale bylo nad slunce jasné, že z obou nápadnic se mu líbí více sexy milfka – tedy pražská průvodkyně Libuška nežli uhádaná semetrika Katarína. Následně se do sebe ženy pustily ohledně stavu své sexuální aktivnosti. Katarína nesouložila šest let, Libuška prý souloží pravidelně bez větších přestávek. „Podívej se, já jsem aspoň ušetřená tadydle pro Josefa,“ nadhodila nesouložící Katarína. „No, ale já jsem aspoň vytrénovaná,“ kontrovala roztomilá Libuška. „To abych se tam vůbec bál podívat,“ rozseknul hádku s pohledem na Katarínu farmář Josef. „Pořád mluví o nějakým sexu!“ postěžovala si pak štábu neobdělaná nápadnice.

U kníraté farmářky Zuzky, která v podobě nápadníků potřebovala především levnou pracovní sílu na svou koňskou farmu, se mezitím nic nezměnilo. Zklamaný potetovaný fešák Hassan z Prahy se po ránu protáhnul a v gumácích si ze stanu po chladné noci vyšel vyčistit zuby. V jeho očích šlo vidět rozčarování z toho, že mu farmářka bohužel nepřipravila pořádný slušný pelech. Pro jistotu se ale ihned po výlezu ze stanu vystajloval do bílého outfitu a předtím, než popadl vidle na kydání hnoje, se ještě řádně naparfémoval. „Co kdybych se se Zuzkou líbal? Tak raději ať jí voním, ať nejsem jenom vod hnoja,“ prohlásil sebevědomý showman, netuše, že Zuzce asi nejvíce právě voní to, čím měl obalené své gumáky.

U „posledního žijícího romantika“ na tomto světě, vlasatého farmáře Pavla, byla situace mezi ním a jeho panenkami spíše negativní. Farmář totiž bez varování odešel do místní hospody a nechal své panenky romanticky potmě a bez jídla čekat ve svém polorozbořeném stavení po Němcích. „Není Pavel, není co pít, není elektřina a vlastně není nic,“ sdělil divákům situaci hlas moderátorky Laďky Něrgešové. Farmář Pavel se mezitím, co nechal své panenky i s dvouletým dítětem čekat na nápoj, přiopil v místní hospodě. „Ty holky, já se jich děsně bojim,“ přiznal potom na kameru tento romanticky založený muž. Svým panenkám pak v podroušeném stavu donesl každé dvě ostružiny a podmanivý úsměv, čímž si je sice neusmířil, ale aspoň na chvíli jim tzv. zacpal hubu.

Redakce eXtra.cz napjatě vyhlíží, kdy a mezi kým dojde k první souloži či vyznání lásky a jak bude tento akt probíhat. O tyto závažné a exkluzivní informace vás samozřejmě nehodláme jakkoliv ochudit! Sledujte dál spolu s námi pohnuté dějství v reality seznamce Farmář hledá ženu.

Související články

Další články