Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tak to je smeč přímo do její tváře! NOVOU MILENKU PRO ROSOLA SEHNALA SAMA MICHAELA OCHOTSKÁ!

Tak to je smeč přímo do její tváře! NOVOU MILENKU PRO ROSOLA SEHNALA SAMA MICHAELA OCHOTSKÁ!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 35 fotografií
Tak z toho si sednete na zadek! Redakce eXtra.cz vypátrala, že Michaela Ochotská a současná milenka jejího manžela Lukáše Rosola se dlouhodobě znají. Snímky, které má redakce k dispozici, ukazují, jak Aneta Znamenáčková Míšu Ochotskou trénovala. A rozhodně se s ní nepárala, ale dávala jí pořádně do těla. Tehdy nikdo asi netušil, že skončí v posteli s jejím manželem. Krásnou milenku tedy pro Rosola vlastně sehnala sama Michaela Ochotská! Tak to je tedy smeč roku!

Televizní moderátorka a občasná modelka Michaela Ochotská (32) svému manželovi věřila. Spíše se čekalo, že jednoho dne bude velmi smutný Rosol, až mu Míša dá kopačky. Jenže ono je to jinak

Rosol se může smát, protože má nádhernou babu po svém boku. Podle zjištění redakce eXtra.cz je největší vtip v tom, že Anetu Znamenáčkovou s Rosolem seznámila právě sama Ochotská, která si ji najala jako osobní trenérku!

Jenže to Míša netušila, že trenérka začne koukat po Lukášovi Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, tvoří Rosol a Znamenáčková pár už tři týdny. A že to bude hodně jiskřivé, dosvědčili i kolegové z webu expres.cz, kteří doložili, že Rosol si Znamenáčkovou také vozí do své vily v Uhříněvsi, kde dříve žil právě s Ochotskou.

Rosol se tak může smát, on tím smutným a zlomeným nyní rozhodně není.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy