Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tak to je hnus! Dům bývalé hvězdy NBA vypadá jako ghetto pro bezdomovce

Zdroj: Buzzfeed
+ Dalších 6 fotografií

Robert Swift kdysi dávno býval basketbalovou hvězdou NBA. V nejvyšší basketbalové lize vydělával miliony dolarů a dostal se tam dokonce ze střední školy. To i Michael Jordan musel nejprve hrát profesionálně basketbal za tým vysoké školy, než se dostal do NBA. Liga ale viděla v Robertu Swiftovi hvězdu už na střední a tým Seattle SuperSonics ho chtěl mít.

Jenže stačilo pár zranění a ze zářné kariéry Roberta Swifta nezůstalo nic. Jenom dluhy, které si nadělal. V roce 2006 si koupil obrovský dům, který ovšem nesplácel a banka mu ho nakonec zabavila a prodala za poloviční cenu.

Robert Swift se odmítal dlouhou dobu odstěhovat i po prodeji, ale nakonec byl přinucen, a co našel nový majitel v nově koupené luxusní vile? Místo, které připomínalo úkryt pro bezdomovce, plné zvířecích výkalů, nábojnic, lahví od piva a odpadků. Také nějaké zbraně, spoustu prášků, samurajské meče nebo… obrovskou plastovou nádrž plnou moči.

Takhle holt dopadají profesionální sportovci, když ani nedostudují a s těmi obrovskými penězi, co začnou dostávat, si neumějí poradit.

Související články

Další články