Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak to byla rychlá cesta na svět: Žena porodila v autě na kraji silnice a vznikly neuvěřitelné snímky!

Corinne Cinatl porodila svou dceru v autě.
Zdroj: thebirthstory.com.au/Breanna Gravener
+ Dalších 5 fotografií

Těhotná Corinne Cinatl (29) z městečka Bendigo v australském státě Victoria bude mít na narození své dcery Matildy krásné vzpomínky. Porodila totiž na cestě do nemocnice a vše zachytila dlouholetá kamarádka Corinne, fotografka Breanna Gravener, která se právě zaměřuje na zachycení příchodu dítěte na svět.

„Vzbudila jsem se v noci a měla už velké bolesti, k ránu jsem šla do sprchy, ale manžel volal naší dule, která řekla, že musím okamžitě do nemocnice,“ svěřila se Corinne australskému Daily Mail. Během cesty do nemocnice za nimi v autě jela fotografka Breanna Gravener, rodinná přítelkyně.

Těhotné ženě ale nečekaně praskla plodová voda a porod proběhl velmi krátce na předním sedadle vozu. Manžel Corinne poté zavolal sanitku, která jeho manželku i s dcerou dovezla do nemocnice, aby došlo k přestřižení pupeční šňůry a kontrole matky i dítěte. Obě byly naprosto zdravé, a tak byly po šesti hodinách propuštěny domů.

Když rodina uviděla výsledné fotografie, které Breanna s celým příběhem zveřejnila na svých stránkách, byla nadšená, jak neuvěřitelně krásně vypadají.

Související články

Další články