Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tak tady byste určitě přespat nechtěli! Hrůzné fotky domu, ve kterém prý straší a kde bývalí majitelé tragicky zemřeli!

Dům, ve kterém prý údajně straší, vůbec bychom se tomu nedivili.
Zdroj: profimedia.cz

Uvnitř tohohle strašidelného domku, který lidé pojmenovali Old Crow Cottage, vám zaručeně naskočí husí kůže. Děsivý dům v Anglii byl postaven v 17. století a od té doby se v něm odehrálo spoustu tragických událostí, které tíživou atmosféru ještě prohlubují.

Na domě jako by viselo prokletí. Muže, který kolem domku jen projížděl, zastihla smrtelná autonehoda. Poslední majitel tragicky zemřel v roce 2009 a od té doby bylo všechno ponecháno bez povšimnutí. Cennosti, oděvy a obrazy leží tak, jak je bývalí majitelé nechali a jsou pokryté silnou vrstvou prachu.

Podle svědků v domě straší. Vídají tam blikající světlo, a když vejdou dovnitř, postihne je velmi skličující pocit. Rozpadající se stavení se skládá ze sedmi pokojů, z nichž je jeden vyhořelý. Válí se tam staré oblečení, prázdné krabice od bot a noviny z roku 1960, které poskytují pohled do minulosti.

Kupodivu za ta léta to tam nikdo nevykradl ani se tam nenastěhovali squatteři, což by se v Česku určitě nestalo.

Související články

Další články