Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tak ta by mohla strašit v domě hrůzy! Jindy zmalovaná zlatokopka Courtney Stodden se předvedla bez make-upu a jde z ní strach

Je to jen opravdu na vlastní nebezpečí.
Zdroj: profimedia.cz
Jindy bez tuny šminek by nevylezla ani s košem, ale rádoby celebritka Courtney Stodden chtěla asi ukázat svou pravou tvář. Jenže to neměla dělat. Kdyby ji viděly nějaké děti, tak už neusnou hrůzou, i když je pravda, že i dospělým musí dělat problém se na odlíčenou sexbombu jen podívat. Je to opravdu jen na vlastní nebezpečí.

Při pohledu na slavomanku Courtney Stodden si člověk klade otázku, kolik času musí před zrcadlem vynaložit, než si na sebe namaluje ty omalovánky. Teď ale chtěla silikonová blondýna ukázat, že se dokáže obejít i bez make-upu. Jenže co je vlastně horší? Zmalovaná mladá holka, co vypadá jako lehká děva, nebo jak figurína z domu hrůzy?

Vlastně ani jedno, možná by rádoby celebritce pomohl pytel na hlavu, tím by nikoho neurazila. Stejně je na ní tak maximálně zajímavý její naditý hrudník, který vypadá, že každou chvíli praskne. Obličej fakt vidět nemusíme.

Jenže bohužel se Courtney a jejího zjevu jen tak nezbavíme. Ta se bude cpát do popředí snad i ve sto letech. Bez šminek ale vypadá, že je to taková obživlá mrtvola, která na poutích straší malé děti. Třeba by se tím mohla jednou živit, až jí dojdou peníze. V domě hrůzy se rozhodně chytí, tam bude ta největší hvězda.

Související články

Další články