Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tak šel čas s první českou Barbie: Od malé holčičky po plastikovou divu

Takhle se změnila!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 105 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) ušla za poměrně krátkou dobu dalekou cestu. Ještě téměř před rokem ani zdaleka nepřipomínala svou vysněnou panenku Barbie. Po nějaké době se nechala slyšet, že chce být spíše něco jako Bimbo Barbie a dnes jí je čím dál tím podobnější. Podívejte se, jak šel s Gabriel čas.

Gabriel Jiráčková se už od malička věnovala zpěvu, když trochu vyrostla, tak si k tomu přibrala modeling a v současné době se vrhla na navrhování parfémů. Jako malá byla takový blonďatý andílek, který se postupem času měnil v krásnou slečnu.

Půvabná blondýnka se někdy v patnácti letech rozhodla, že chce být živoucí panenkou Barbie a její proměna začala. Největší kus cesty ušla těsně před svým osmnáctým rokem, kdy si nechala zvětšit svá přírodní prsa na umělé osmičky.

Sama předtím měla přírodní čtyřky, ale ty byly podle jejích slov málo. Gabriel má také upravené rty a chystá se nechat si zmenšit nos, zvětšit zadek a vyoperovat dvě žebra.

Proměna v první českou Barbie jde opravdu rychle a všichni jsou zvědaví, jak bude Gabriel vypadat za dalšího půl roku. Kvůli plastikám vypadá trochu starší a na některých fotkách byste jí osmnáct let určitě netipovali.

Související články

Další články