Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tak pozor, tohle že je bývalý kladenský ťunťa? Jaromír Jágr je tak sexy jako nikdy předtím!

Jaromír Jágr potvrzuje rčení, že život začíná až ve čtyřiceti.
Zdroj: Huawei
+ Další 2 fotografie

Tak předně – Jardu máme rádi, ale taky si rádi z něj občas děláme legraci. Je to prostě sluníčkový člověk s velkým srdcem a to nám, cynikům v redakci, někdy přijde komické a tak ho trochu bagatelizujeme, jakože je hokejový pantáta a jeho hokejová rodina pořád otevírá zlatou bránu a tohle si Jarda zasloužil a tamto zase ne, ale to jsou jen takové štengrovačky, aby se neřeklo.

Ve skutečnosti uznáváme, že dřel jako kůň a má fakt talent a dělá nám jméno ve světě, a jsme rádi, že když už vystupuje jako morální autorita, tak je to jeden z těch na místě jako vzor píle a pokory, a ne trapný exhibicionista jako jiní, a vůbec všechny tyhle věci okolo.

Ale nikdy jsme si nemyslely, tedy my ženy v redakci (jak je na tom Pavel, nevíme, ale občas má taky ženské chvilky), že by se nám tu z něj podlomila kolena.

Jaromír Jágr se nedávno vyfešákoval na předávání cen v podobě telefonů z jedné limitované edice, na nichž byl laserem vygravírovaný jeho podpis, a musíme říct, že roky téhle hokejce hodně sluší.

Taková nespravedlnost!

Jágrovi je už 42 let, říkáme už, protože v jeho oboru se normálně chodí do důchodu o pět let dříve, ale nikdy nevypadal tak dobře, tak sexy a tak mužně. Na bradě mu roste pepř a sůl, vrásky kolem nebesky modrých očí dělají svoje a ještě navíc to strašné lákadlo v podobě svobodného života… Máme ho rovnou pasovat na nejžádanějšího svobodného chlapa v Česku?

Jednoznačně. Protože podobná partie, která v sobě kombinuje úspěchy, jméno, slávu, slušnou povahu, vliv, rovnou celou facebookovou rodinu, vzor hodný následování a chlapácký vzhled tady není.

Peníze a majetek schválně nezmiňujeme. To (a zlatokopku) by si Jarda opravdu nezasloužil.

Související články

Další články