Tak předně – Jardu máme rádi, ale taky si rádi z něj občas děláme legraci. Je to prostě sluníčkový člověk s velkým srdcem a to nám, cynikům v redakci, někdy přijde komické a tak ho trochu bagatelizujeme, jakože je hokejový pantáta a jeho hokejová rodina pořád otevírá zlatou bránu a tohle si Jarda zasloužil a tamto zase ne, ale to jsou jen takové štengrovačky, aby se neřeklo.

Ve skutečnosti uznáváme, že dřel jako kůň a má fakt talent a dělá nám jméno ve světě, a jsme rádi, že když už vystupuje jako morální autorita, tak je to jeden z těch na místě jako vzor píle a pokory, a ne trapný exhibicionista jako jiní, a vůbec všechny tyhle věci okolo.

Ale nikdy jsme si nemyslely, tedy my ženy v redakci (jak je na tom Pavel, nevíme, ale občas má taky ženské chvilky), že by se nám tu z něj podlomila kolena.

Jaromír Jágr se nedávno vyfešákoval na předávání cen v podobě telefonů z jedné limitované edice, na nichž byl laserem vygravírovaný jeho podpis, a musíme říct, že roky téhle hokejce hodně sluší.

Taková nespravedlnost!

Jágrovi je už 42 let, říkáme už, protože v jeho oboru se normálně chodí do důchodu o pět let dříve, ale nikdy nevypadal tak dobře, tak sexy a tak mužně. Na bradě mu roste pepř a sůl, vrásky kolem nebesky modrých očí dělají svoje a ještě navíc to strašné lákadlo v podobě svobodného života… Máme ho rovnou pasovat na nejžádanějšího svobodného chlapa v Česku?

Jednoznačně. Protože podobná partie, která v sobě kombinuje úspěchy, jméno, slávu, slušnou povahu, vliv, rovnou celou facebookovou rodinu, vzor hodný následování a chlapácký vzhled tady není.

Peníze a majetek schválně nezmiňujeme. To (a zlatokopku) by si Jarda opravdu nezasloužil.