Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak na to se těšíme! Thomas vyzval do Duelu Vladka: Který z nich si sbalí svých pět švestek?

V pátečním Duelu se utká Thomas a Vladko.
Zdroj: archiv TV Prima

Jak probíhalo dnešní Zúčtování? Nejdříve jsme se dozvěděli, že Thomas (39) má rád Zdeničku. Návštěva ve Vile, „holohlavova“ expřítelkyně Sabina, Zdeničku ráda nemá. Ani nikdo jiný Thomase nemá rád. Až potud to byl klasický sestřih z dění ve Vile, nebýt toho, že čerstvý gay Ládík byl vybrán do zpovědnice.

Zde mu byla v živém přenosu přehrána nahrávka, v níž mu prostřednictvím rádoby emotivního dopisu jeho maminka vyjadřuje podporu, a to nejen v show, ale i v jeho sexuální orientaci. Více než obsah tohoto sdělení nás fascinoval způsob, jak k jeho předání došlo. Evidentně čtený dopis doprovázely křečové kreace Ládíka, které se dají označit pouze citoslovci. Wow.

Nejvíce očekávanou událostí večera bylo samozřejmě vyřčení jména, jež měl dnes vyslovit Thomas a tímto označit svého soupeře do pátečního Duelu. Dle očekávání byl vybrán Vladko (35). Uvidíme, kdo se prokáže jako oblíbenější u diváků a kdo se nakonec ze zítřejšího souboje vrátí zpět do Vily. Jisté je, že dojde k rozdělení velkých rivalů a pouze jeden z nich bude dále pokračovat v znepříjemňování životů dalších obyvatelů Vily.

Související články

Další články