Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tak, milé dámy, a máte smůlu. Polykání vám podle vědců zajistí šťastnější život!

A plnými doušky!

Muži to nikdy nahlas nepřiznají, ale je to pro ně nejdůležitější otázka vůbec. Polykáte? Ne? Tak to máte smůlu, podle vědců totiž prožijete méně spokojenější život, než jaký prožijí vaše kolegyně, které se do orálního sexu pouštějí nejen s otevřenou myslí, ale hlavně otevřenými ústy.

Vědci z americké Albany totiž přišli na to, že sperma, obsahující spoustu chemických látek včetně kortizolu, v ženském těle navozuje lepší spánek, udržuje dobrou náladu a obsahuje nejméně tři druhy antidepresiv, a to včetně serotoninu.

Přímá konzumace je tak nejrychlejší způsob, jak si udržet doslova životní šťávu, ale pokud přesto nejste ochotná nastavovat vlastní hrdlo, můžeme vás utěšit alespoň tím, že podobného efektu dosáhnete, pokud budete s partnerem spát bez kondomu. Podle výzkumu vědců totiž ženy nejsou šťastnější proto, že mají často sex, ale že jim v žilách kolují látky ze spermatu.

Redakce eXtra.cz vás, milé ženy, samozřejmě nechce nabádat k tomu, abyste snad přestaly myslet na bezpečný sex, ale určitě si přejeme co nejšťastnější čtenářky! Tak z plna hrdla do toho!

Související články

Další články