Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tak a je to venku! Takhle si Angelina a Brad rozdělí majetek za 10 miliard!

Asi věděli, že jim to nevyjde.
+ Další 3 fotografie
Právníci Brangeliny to budou mít relativně jednoduché. Tihle dva snad museli cítit v kostech, že jim to nevyjde. Rozdělení majetku je totiž jednoznačné. Ta pravá válka vypukne o děti!

Po dvanácti letech vztahu rozvod. Slavný hollywoodský pár vydělával společně miliony a nemovitosti mají po celém světě. Oba jsou úspěšní a bohatí, a tak není divu, že uzavřeli to, co dnes každý rozumný člověk – předmanželskou smlouvu.

Angelina Jolie minulý týden požádala o rozvod a před manželem a novináři se schovala v nedobytném domě na útesech sídla v Malibu. Všechny děti bude chtít herečka do své péče, protože Brad je prý nebezpečný vztekloun, který si rád přihne tvrdého. Celý případ už ostatně řeší i sociálka!

Takže boj hrozí jedině o děti. Co se majetku týče, tak mají tihle dva uspořádání jasné. Podle amerického serveru tmz.com mají rozvádějící se manželé 12 nemovitostí v hodnotě zhruba 10 miliard korun. Sedm z nich je Brada, 2 Angeliny a tři vlastní společně. Jedná se o luxusní apartmán v New Yorku, sídlo v New Orleans a obrovskou vilu ve Francii s vinicemi, kde probíhala jejich veselka.

Podle předmanželské smlouvy je ale dohodnuté spravedlivé rozdělení i těchto tří nemovitostí.

Brad je prý do Angeliny stále zamilovaný a chce pro své děti jenom to nejlepší. Jak to vypadá, tahle bitva nebude mít vítěze. Ať to skončí jakkoliv, nikdy nebudou všichni spokojení.

Mohlo by vás zajímat

Další články