Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

TAJNÝ ROZVOD? Rosol mluví o Ochotské jako o exmanželce! Teď půjde zřejmě jen o majetek a dítě!

+ dalších 28 fotografií
Manželství Lukáše Rosola a Michaely Ochotské je podle všeho už nějakou chvilku rozvedené! Alespoň tak o tom Rosol v určitém pohledu na věc mluví. O Michaele Ochotské se totiž vyjadřuje jako o exmanželce!

Rosol se od médií drží v rámci Michaely Ochotské dále. Až teď naznačil, že by matka malého Andrého nemusila být už jeho manželkou. Jako o exmanželce se o bývalé novácké moderátorce vyjádřil v rámci řešení rozvodu. "Čekáme na termín,“ přiblížil Rosol webu idnes.cz a pokračoval o tom, že svého potomka kvůli obstrukcím své ex vídá nepravidelně! "Jen nevím, jak často uvidím synka, záleží na exmanželce, která dost často mění názor,“ dodal Lukáš.

Otázkou je, jestli se Rosol o Ochotské vyjadřuje jako o ex kvůli tajnému rozvodu a teď se čeká na majetkové vypořádání a jak bude Lukáš syna vídat, nebo už Míšu zkrátka nebere jako ženu, kterou si v červenci před třemi lety bral. Michaela nám na tuto otázku nedokázala odpovědět, když nereagovala na hovor a SMS zprávu. Ale na svých snímcích, které umisťuje na Faceebook, je vidět, že sundala z ruky snubní prsten.

I když mezi talentovaným tenistou a moderátorkou nepanuje nejšťastnější nálada, snad brzy dojdou k závěru, že válčit je zbytečné.

Mohlo by vás zajímat

Další články