Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tajnosti kolem pohřbu princezny se zlatou hvězdou: Rodina si neví rady!

Zdroj: Marek Pátek Pavel Machan / CNC / Profimedia, archiv ČT
+ Dalších 13 fotografií
ZÁHADA
V úterý zesnulá Marie Kyselková (†83) alias Lada z pohádky Princezna se zlatou hvězdou má jistě řadu příznivců, kteří by se jí rádi přišli poklonit na její poslední rozloučení. Jestli však vůbec nějaké bude, to je stále nevyřešená otázka bez jasného výsledku. Ve hře je dokonce i možnost, že pohřeb vůbec neproběhne!

Zařizování všeho po matčině smrti padlo na dceru Žofii Demkovou, ta ale otázku naší redakce, jestli bude mít maminka poslední rozloučení veřejné nebo v kruhu rodinném, nechala bez odpovědi.

Nic neví Josef Zíma (princ Radovan ze stejné pohádky), jenž by se však stejně nezúčastnil, ale ani snad nejbližší kamarád Ivo Niederle, který se coby soused o Kyselkovou staral. Jenže u pozůstalých teď upadl v nemilost

Rodina se zjevně nemůže rozhodnout, co by bylo nejlepší. Jestli se do posledních záležitostí ohledně matky zapojil i syn Ondřej, o němž na sklonku života pohádková Lada nemluvila zrovna v nejlepším, to je otázka.

„Přestali jsme se kontaktovat. Bolelo to moc. Moc, vždyť já se po narození Ondřeje vzdala kariéry jen proto, abych se mohla starat o něho a manžela. Chtěla jsem, aby žili jako v bavlnce… Kdybych chcípla, tak Ondřejovi je to úplně jedno,“ prozradila dle Blesku herečka před třemi lety.

Příznivcům Marie Kyselkové každopádně patrně nezbude nic jiného, než jí u sebe doma zapálit svíčku a vzpomínat po svém…

Související články

Další články