Tolik jsme stáli o to, za pomoci našeho člověka v primáckém štábu VyVolených, vypátrat, kde je tajný úkryt, kam vozí soutěžící do izolace před zítřejším stěhováním. A pak takové zklamání!

Dvakrát jsme se zkraje týdne pokusili v noci sledovat, kam vezou postupující, ale Prima si vše velmi dobře ohlídala. Až nám náš člověk, který je v oddělené části štábu, která má na starosti přípravu natáčení ve vile, poradil, ať se zaměříme na řidiče aut, kteří zajišťují pendl, a už včera jsme šmejdili okolo hotelu Ibis na Andělu, kde mají VyVolení tajnou základnu. Náš člověk nás informoval, že všichni, kdo jdou do posledních duelů v rámci zítřejšího „Velkého pátku“, a též první VIP soutěžící, musejí logicky do izolace nejpozději dnes, a my se těšili, koho že to před hotelem nenafotíme.

A největší ubytované hvězdy, které jsme zahlédli, jak se dnes odpoledne trousí do hotelu? Emil Zajac (38) a Petr Zvěřina (35). Pětky Mesarošové nikde, Vladko prý dostal privilegium spát doma netuše, že to je poslední dobrodiní a pak nastane peklo a víc nic.

Pokud byste chtěli jít VyVolené pozdravit, namáháte se zbytečně. Zvěřina a Zajac mají od podvečera hluché, a tedy zabavené telefony, i když, co si budeme povídat, Zvěřina – na rozdíl od hloupého Zajace – tutově odevzdal mobil jiný než svůj, což je stará praxe. Před hotelem jsme také postupně během dne zahlédli dva postupující finalisty a pravděpodobně také modelku Silvii Řehákovou, která se dnes objevila v medailoncích na zítřejší Velký pátek a kterou společně s ještě dalším soutěžícím o chvíli později přivedl jeden z produkčních v půl třetí a ve tři.

Reginu Holáskovou jsme se vyhlížet nepokoušeli, Prima ji prý snad pozve do studia, stejně jako Wendy, a pár dalších mediálních mrtvol. Včetně Věry Patt, která nakonec s pobytem ve vile ostrouhala, za což Primě upřímně děkujeme.

Zítra tedy Prima odvysílá dvě Volby. Jednu od 18.00 hodin, odkud vzejde jedna dívka postupující do vily. Druhou od 20.15, kde diváci vyberou jednoho z VIP exVyVolených.

Trojice Zvěřina – Vladko – Emil si to tedy zítra rozdá v jednom z duelů o post do vily, ale pokud někdo z vás věří tomu, že zbylí dva odpadlíci už do boje později nepromluví, jste naivní, přinejmenším s dvojicí Vladko – Zvěřina Prima počítá, ať to zítra dopadne jakkoli.

Buď jak buď, pokud chcete do VyVolených nebo chcete prožít noc ve stejném hotelu jako horník Emil či sedm vybraných emočně nestabilních finalistů, sbalte si věci a hurá do Ibisu na pražský Smíchov.

Pokud se komukoli z vás, kteří čtete eXtra a nepracujete ani v produkci nebo grandhotelu Prima, podaří dnes v noci mezi 22. – 6. vyfotit v jakýchkoli prostorách hotelu s libovolně sestavenou dvojicí ze sestavy Zvěřina – Zajac – vedoucí projektu Šárka Šedivá – Vladko – Jan Rosák (z fotky musí být patrné datum a Zajac se na ní nesmí tvářit jako idiot) a budete první, vyhráváte večeři s šéfredaktorem eXtra.cz Pavlem Novotným a jeho zástupkyní Agátou Prachařovou v hodnotě pět tisíc korun v restauraci dle vašeho výběru. A Agáta vám tam ukáže prsa a Pavel vám vykecá, proč jsou mu tak podobné obě děti Leoše Mareše.