Finalistka druhé řady SuperStar, zpěvačka Míša Nosková (30) má po dlouhých letech opět v pase pouhých 58 centimetrů!

Takové míry jí může kdejaká modelka jen závidět a přitom je to tak snadné!

Svou váhu si Míša i přes velké pracovní vytížení už rok úspěšně udržuje díky novému přírodnímu doplňku stravy OBEZIN after diet, který jako jediný na českém trhu účinně zabraňuje JO-JO efektu po každé dietě.

Míša bojovala s JO-JO efektem už od dětství. Před rokem zhubla 20 kilogramů a přišly obavy, jak si váhu udržet. OBEZIN after diet je kombinací známého extraktu ze zelené kávy, malinového ketonu, Resveratolu a rostliny Garcinia Cambogia.

Pro okamžitou speciální slevu 100 Kč na OBEZIN after diet pro čtenáře eXtra.cz klikněte ZDE!

Všechny tyto přírodní látky napomáhají rychleji spalovat tuky a omezují chutě na sladké. Ty jsou navíc účinně regulovány pomocí přidaného chromu, který přispívá k udržení stabilní hladiny cukru v krvi. Právě výkyvy glukózy představují hlavní důvod, proč někteří z nás trpí na „chutě“, které vedou k přejídání. Díky výše uvedenému složení se tedy po dietě nemusíte bát, že znovu přiberete. OBEZIN after diet je jistota, s jejíž pomocí si svou váhu snáze udržíte.

Objednávejte nyní na Obezin.cz

Pro okamžitou slevu ve výši 100 Kč na OBEZIN™, určenou speciálně pro čtenáře eXtra.cz, klikněte ZDE!

Pavel Vohnout alias Kyklop už s OBEZINem zhubnul neuvěřitelných 22 kilogramů. Teď, když je o tolik kilo štíhlejší, má mnohem více energie. S Maxim Turbulenc nedávno natočil úplně nový videoklip „Hledám si holku“. Takže, dámy, pozor, štíhlý, ale stále urostlý Kyklop je zřejmě k mání! „OBEZIN je první přípravek na hubnutí, který užívám, a přitom vím, že to nedělám jenom kvůli reklamě. On opravdu funguje, aniž by v tom byla nějaká škodlivá chemie,“ říká Kyklop a dodává: „Já po OBEZINu fakt nemám hlad. To jsem předtím nezažil.“

Objednat nyní na Obezin.cz