Jakub Čejpa

Kuba je finanční poradce z Hradce. Když se ovšem svlékne, na finančního poradce moc nevypadá. Patří totiž k nejpotetovanějším účastníkům soutěže. Musíme uznat, že mu abstraktní kérky přes prsní svaly a rameno seknou a vypadá docela jako sexy divoch z ostrova. Jen by to na těch svalech chtělo trochu zapracovat.

Zdeněk Doubek

Zdenda nás opravdu dostal, jeho kérka na hrudníku totiž znázorňuje jeho mladšího bratra. No není to srdcař ten Zdeněk? Sice mu drobátko bledne, ale vlastně proč ne. Zdeněk je navíc nezadaný, takže pokud jste si některá z jeho kérky právě utrhla rodidla, neváhejte do Zdendy jít.

Barbora Hájková

Bára opustila ostrov mezi prvními. Zdá se, že drsná slupka není tak drsná uvnitř. Bára je totiž potetovaná od hlavy až k patě! Respektive minimálně oba rukávy na rukách. Půlku ruky dokonce zdobí jenom černá výplň. Tetování jí dost sluší, ale rozhodně ji nedefinují. Uvnitř je prý Baru citlivá a křehká jako velikonoční beránek.

Radovan Koreň

Ráďa je docela sympatický veterán. Jako jeden z mála by na pustém ostrově asi opravdu dokázal přežít, kdyby šlo do tuhého. A jako správný drsňák mu bicák zdobí poněkud vybledlé tetování. Díky němu vypadá spíš, jako by právě vylezl z kriminálu a ne z armády. Trochu obnovit kontury by Radovanovu tetování neuškodilo.

Kateřina Šuriaková

Mladičká Kačenka se nejen ráda maluje, ale asi i po sobě nechává malovat. Nožku jí zdobí ztvárnění její první motorky, na které prý jezdí dodnes. Tetování se k jemné dívence moc nehodí, ale kdyby bylo udělané pořádně, možná by i stálo za to.

Martin Vévoda

Marťas je takové sluníčko ostrova. Je to kreativec, takže i jeho tělo zdobí kreativní kousky s náboženskou tematikou. Bohužel ani tetování tomuhle hubeňourovi na sex-appealu nepřidá. Na ostrově mu nejvíc chybělo jídlo a to je ostatně vidět. Martin by měl dostat hodně napapat a potom nabrat nějakou svalovou hmotu!