Chlapů už měla nejspíš plné zuby a začala si naplno užívat single život. A aby vše zpečetila a dala všem najevo, že to myslí opravdu vážně, udělala si svatbu sama se sebou. Přijde vám to tak trochu divné? Ona v tom ale vidí smysl. Partnera pro život prý nepotřebuje.

Sophie chtěla touto svatbou dát všem najevo, že být single není vůbec nic špatného a společnost by se na tyto lidi neměla dívat skrz prsty. Hlavně také nechtěla čekat na svůj svatební den, a tak si ho uspořádala i bez partnera.

I přes to, že si brala samu sebe, její svatba byla úplně stejná, jako by si brala nějakého muže. K oltáři ji dovedl otec, měla tam spoustu přátel, svatební šaty a také házela kyticí a krájel se svatební dort. Sice na svatbě nebyl pravý oddávající, zato svatební tanec nechyběl. Ujal se ho totiž Sophiin kamarád.

„Před několika lety jsem zažila bolestivý rozchod a řekla jsem si, že tohle už nikdy nechci zažít znova. Vzpomínala jsem na to, jak jsem ve dvaceti byla jako single spokojená,“ řekla Sophie. A tak se rozhodla, že takhle chce žít celý život. Bez problémů a bez zlomeného srdce.

Sophie dokonce v minulosti napsala knihu o ženě, která je single a nakonec si vzala samu sebe. A tak jak napsala, tak také udělala. Svatbu si užila ona i všichni její přátelé. Někteří jsou ale skeptičtí. Myslí si, že jde jen o zoufalý čin a žena by si ve skutečnosti muže moc přála. Nikdo o ni ale nemá zájem.