Někdo si může říct, že závislost na sexu je rozhodně lepší než jakákoliv jiná závislost. Protože si to člověk musí užívat. Britka Sami Walton (29) z toho ale moc nadšená není. Změnilo jí to totiž celý život. Přestože ji sex baví a pořád si ho užívá, na druhou stranu je to na obtíž. Je prostě pořád neukojená.

Dříve si užívala sex na jednu noc, souložila s cizinci, s muži, ženami, bylo jí to vlastně jedno. „Vymklo se mi to z rukou, nakonec jsem přišla i o práci,“ říká.

Jejímu tempu jen málokdo stačil a nikdo s ní dlouhodobě nevydržel. „Je to vážný problém. Ne každý se mnou udrží v posteli krok a chce to tak často, jak to potřebuju já,“ řekla Sami.

Nakonec ale našla vytrvalce, který se s ní snaží udržet krok a uspokojit ji, kdykoliv si řekne. Její přítel James (28), se kterým jsou spolu už 4 roky, ji zatím neopustil. Sám ale přiznává, že je to tedy pořádná fuška. „Neříkám, že je špatné mít holku, co to chce jednoduše pořád. Nejdřív jsem byl neskutečně nadšený, že jsem ji snad vyhrál v loterii!“ usmívá se James.

Jenže nadšení už není takové jako na začátku. „Někdy už mám opravdu dost a nedávám to,“ přiznává. Doma tak mají velkou sbírku erotických pomůcek. Když už nemůže James, musí nastoupit ony. Už za ně utratili neuvěřitelných 50 tisíc korun. A Sami je pořád neuspokojená.