Angelina Jolie už dávno není nejdivočejší sexsymbol, po kterém touží tisíce mužů. Nyní se spíše staví do role uťápnuté maminy, která veškerou pozornost směřuje k dětem. Ne že by to bylo špatně, ale chlapy to po čase omrzí.

Ale řekněme si na rovinu, i Brad Pitt už začíná spadat do škatulky postarších mládenců. Možná i proto se cesty jednoho z nejznámějších párů světa rozcházejí a těžko říci, zda je na vině početná rodina, rozdílné projekty nebo málo společně tráveného času. Spekuluje se také o možné nevěře Brada s kolegyní Marion Cotillard.

A není se čemu divit. Marion je kus nádherné ženské. Údajně čeká dítě s hollywoodskou megastar Bradem Pittem a Angelina může puknout závistí. Mnoho lidí tvrdí, že tohle je karma. Angelina Jolie před dvanácti lety odloudila Brada své herecké kolegyni Jennifer Aniston. A teď se jí to vrátilo.

Marion je žhavá kočka, na jejíž tělo je radost pohledět. Rozhodně se nestydí ukázat v celé své kráse. A musíme uznat, že oproti vyhublé Angelině vypadá opravdu božsky. Posuďte sami.