Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle tuctovka vás naučí, jak sbalit milionáře. V posteli jich měla přes 100, ale zlatokopka prý není!

Nadia ví, jak sbalit pracháče.
Zdroj: Profimedia.cz
Třiatřicetiletá Britka si myslí, že má patent na vztahy s milionáři. V posteli měla už více než stovku bohatých pánů a teď si otevřela školicí kurz, kde méně sebevědomým ženám dává rady, jak takového milionáře ulovit a zařídit si tak pohádkový život.

Nadia Essex byla zvyklá žít si na vysoké noze už od dětství. Její rodiče byli relativně v balíku, jenže v 90. letech v období hospodářské recese o všechno přišli a Nadiin luxusní život skončil. Rodiče se rozvedli a ona skončila ve veřejné škole.

Život chudé holky se jí nelíbil a rozhodla se, že ho zasvětí hledání pana Pravého, respektive milionáře, který jí splní všechna přání a její život promění v pohádku. A zadařilo se, už několik let se totiž protlouká milionářům v patách a občas se jí podaří pověsit se nějakému na krk.

Nadia ovšem odmítá, že by byla zlatokopkou. O samotné peníze jí prý nejde. „Chci tu pohádku. Bohatí muži jsou mnohem víc romantičtí,“ tvrdí. Přesto za léta randění s pracháči nashromáždila pěknou sbírku luxusních dárečků za stovky tisíc liber. „Je to stejné, jako když chudý muž přijde domů s kytkou. Bohatí kluci dělají totéž, jen v jiném měřítku,“ vysvětluje.

Rozhodla se proto zúročit všechny zkušenosti z randění s milionáři a otevřela kurz, kde radí ženám, kde solventního pána potkat a jak si ho dokonale omotat kolem prstu. „Britky mají příliš nízké sebevědomí. Není důvod, proč nemít muže, který s vámi bude zacházet jako s princeznou. Chci ženám připomenout, že romantika není mrtvá a ještě mohou potkat muže svých snů.“

Podle jejích slov najít takového muže není žádná věda. V Británii žije asi 800 tisíc milionářů, je jen důležité vědět, kde je hledat, a dodržovat pár pravidel.

1. V první řadě si dámy musí uvědomit, že v obyčejné hospodě svoje štěstí nenajdou. Boháči se obvykle zdržují v soukromých klubech v centru Londýna.

2. Pravidlo dvě – když už pracháče potkáte, nikdy s ním nemluvte o penězích a majetku.

3. Nadia často varuje klientky před bankéři, ty prý zajímají jen prostitutky a kokain.

4. Další, co by měla „pindulína“ mít na mysli při hledání, je fakt, že muži jsou tak trochu strašpytly a děsí je velké skupiny tlachajících žen. Když na lov, tak sama nebo jenom s kamarádkou.

5. Nenosit červenou rtěnku. Podle Nadii prý v mužích vyvolává negativní emoce.

6. Nenoste krátkou sukni a neukazujte prsa!

7. Před pracháčem se neopíjejte do němoty.

8. Chovejte se jako dáma.

Za tyhle rady a koučování si Nadia účtuje až tisíce liber. A očividně slaví úspěchy. Pomohla prý už pětadvaceti ženám, přičemž pět z nich už žije v dlouhodobém svazku. Sama Nadia ale na svoji pravou lásku čeká, zatím je svobodná a bezdětná.

Související články

Další články