Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tahle SMS zpráva se stala HITEM INTERNETU: Neuvěříte, komu a co napsala dívka v opilosti!

Tak tohle se opravdu povedlo!
Zdroj: twitter.com
Když se člověk opije, dělá většinou věci, které by ho za střízliva ani nenapadly. A když se mu dostane do ruky telefon, je to ještě horší. Annie se opila a poslala zprávu někomu, koho byste ani nečekali. A hned se stala hitem internetu!

Když se člověk opije, tak většinou píše svým expartnerům nebo potenciálním partnerům, nebo tajným láskám. Najednou se cítí odvážný a potřebuje vyjádřit svoje city. Ne ale Annie. Tak se sice opila pod obraz a dostal se jí telefon do ruky, ale svému ex ani žádné svojí lásce nic nenapsala.

SMS zprávu totiž poslala na velmi zvláštní místo a těžko říct, co se jí v tu dobu honilo hlavou. „Většina opilých lidí posílá textové zprávy svým ex nebo někomu, koho chtějí… Já ne. Na co jsem to sakra v té opilosti myslela?“ napsala Annie k fotce a přiložila vysmátý smajlík. Chtěla všechny pobavit, a tak si vyfotila displej telefonu. To, co v SMS zprávě bylo, nikdo nechápe. Ani samotná Annie!

V opilosti totiž poslala SMSku britskému letišti Gatwick! „Ahoj. Všechno je v pořádku,“ napsala do ní. Je vidět, že když je opilá, myslí i na jiné věci než na sex. Když svoji textovku určenou letišti dala na internet, hned se stala hitem. Lidé ji hojně sdílejí a všechny tím opravdu pobavila.

Související články

Další články