Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tahle skrytá kamera s oběšencem není jen strašidelně vtipná, ale ukazuje i lidskou zvrácenost

Jak byste se zachovali vy, pokud by na vás někde vybafnul oběšenec? Poté, co by se vám na vteřinu zastavilo srdce, byste asi začali uvažovat racionálně. Pokud by na první pohled nebylo jasné, že se opravdu jedná o fórek, asi byste zavolali na tísňovou linku.

Jenže co když je lidstvo už tak otupělé, že namísto toho, aby jednali, jak jim velí jejich občanská povinnost, si do oběšence ještě dovolí obrazně řečeno „kopnout“? Důkazem budiž řidička na konci videa, která do aktéra na provazu najede autem. I kdyby okamžitě poznala, že se jedná o vtip, najíždění do lidí není úplně věc, která by byla v souladu s běžným chováním.

Nicméně bod za pohotovost od nás dostává dívčina, která oběšenci řekne, že to není vtipné, protože její bratr takto spáchal sebevraždu. Nachytávající se sám nachytá a vyděsí se, že jeho vtípek byl za hranou, nakonec mu ale prozradí, že si jen dělala srandu.

Kluk na šňůře v této skryté kameře možná budil dojem nepravosti proto, že visí na nepravděpodobných místech, tedy tam, kde je vysoká fluktuace chodců. A tam si těžko uvážete provaz za plného provozu. Není to ovšem tak dávno, co se kousek od naší redakce u Václavského náměstí oběsila mladá holka. A to v místě, kde přes den projdou stovky lidí…

Související články

Další články