Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Tahle sexy právnička je hitem Instagramu! Její křivky vás dostanou!

Izrael má velké štěstí, že má takovou právnickou špičku!
+ Dalších 6 fotografií
Yarden Haham je v Tel Avivu právnička. A ne jen tak ledajaká. Kromě toho, že patří ve svém oboru ke špičce, je taky neuvěřitelně sexy! Fotky jejího těla v plavkách obletěly svět a Yarden se rychle stala hvězdou Instagramu. Není se čemu divit. Pro její zadnici byste se nechali zavřít do vězení i vy.

Pokud provedete obyčejnou loupež, tak ji vůbec nebudete zajímat, ovšem pokud spácháte pořádný zločin, může se stát, že vás obhájí. Yarden má totiž na starosti pouze případy těžšího kalibru. A co dělá taková sexy právnička ve volném čase? Cvičí a vrtí zadečkem. Je to mimo jiné totiž i tanečnice. Na jejím instáči můžete zhlédnout videa, na kterých se vrtí například se svou sestrou, která je mimochodem taky pěkný kus.

Takže jak sami vidíte, skloubit úspěšnou kariéru a smysluplné koníčky rozhodně lze. Můžete být úspěšná i krásná. Myslete na to, až si příště budete stěžovat na to, že kynete, protože sedíte v kanceláři na židli. Nebo že kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas na sport. Jak vidíte, jsou to jen chabé výmluvy a Yarden Haham je toho živým důkazem.

Mohlo by vás zajímat

Další články