Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tahle sexy modelka říká, že pojídání kuřat mění děti v homosexuály

Sexy holka, mozek chybí.
Zdroj: Facebook.com

Natalia Paris je ve světě známá modelka pocházející z Kolumbie a ve své rodné zemi patří mezi největší hvězdy. Což znamená, že co řekne, to slyší spousta lidí. A teď řekla něco opravdu bizarního.

Jeden televizní štáb ji nachytal před obchodem ve městě Bogotá a rozpovídala se mu o tom, jak ženskými hormony napíchaná kuřata mění malé děti v homosexuály.

„Chlapci, kteří jedí taková kuřata, se začínají proměňovat v homosexuály,“ říká aktivistka za práva zvířat. Po tomto prohlášení se objevila spousta zlostných komentářů na její facebookové stránce a na vyjádření zareagovala i Národní federace kolumbijských farmářů, která to celé považuje za šílený výmysl.

Smutné je, že není Natalia Paris jediná, kdo takové věci věří. Před třemi lety něco podobného tvrdil dokonce bolivijský prezident Evo Morales, když měl proslov na konferenci o klimatických změnách.

Zábavně na to ale zareagoval argentinský prezident organizace podporující homosexuály Cesar Cigliutti: „Podle stejné logiky bychom mohli do kuřat dávat mužské hormony, abychom homosexuály proměnili v heterosexuály.“

Prostě, když je holka hezká, většinou není moc chytrá…

Související články

Další články