Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle sexy dáma je učitelkou na střední. V osmnácti letech ale fotila pro Playboy a rodiče protestují!

Chtěli byste ji za učitelku?
Zdroj:
+ Další fotografie

Kdysi fotila pro Playboy, natočila jedno lesbické video, ale dneska chce být už jenom obyčejnou učitelkou. Jmenuje se Cristy Nicole Deweese, a ačkoli je pořád nádherná, svou kariéru modelky hodila za hlavu a teď už chce jenom učit děti. Ovšem jejich rodiče hlasitě protestují.

Říká, že už v době, kdy se v osmnácti letech nechávala pro Playboy fotit, chtěla být učitelkou. Dokonce to říká ve videu, který s Playboyem natočila. Dnes je jí 21 let a konečně se jí splnil sen. Stala se učitelkou španělštiny na jedné střední škole v americkém Dallasu.

Rodiče z toho ovšem nemají radost a říkají, že rozptyluje žáky v pubertě. Údajně si ji neustále fotí a natáčejí, díky čemuž se nesoustředí na výuku. Jinými slovy – rodiče by asi chtěli, aby učitelé byli pouze starší a oškliví lidé.

Ale žáci svou učitelku na sociálních sítích brání a říkají, že dnes už není modelka z Playboye, ale sympatická učitelka, a rozhodně nechtějí, aby ze školy odešla (předpokládáme, že zejména kluci to nechtějí).

Není to tak dávno, co musela rezignovat jedna učitelka z Floridy, když se zjistilo, že nafotila několik fotografií v bikinách.

Související články

Další články