Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tahle reklama je to nejpravdivější a nejdojemnější, co kdy uvidíte

Malý kluk ukradne z lékárny věci, ale majitelka ho chytí. Dostane pěkně vynadáno a nějaký ten pohlavek k tomu, ale majitel bistra naproti přes ulici ví, že chlapcova matka je nemocná. Zaplatí proto za něj účet rozčilené majitelce apatyky a ještě přidá navrch silný vývar.

O třicet let později má majitel bistra i se svou dcerou pořád rodinný podnik, ale zdraví mu už neslouží co dřív. Zkolabuje přímo před očima své dcery, které přijde hodně smutný účet na necelých půl milionu korun. Částka je to pro chudou thajskou rodinu přímo neúnosná, dcera se proto rozhodne, že prodá střechu nad hlavou.

Nakonec ji ale čeká překvapení. Nějaký dobrodinec zaplatí účet za ni. Lékař, který otce operoval, je ten samý kluk, jenž před třiceti lety utíkal s kradeným zbožím z lékárny.

Karma. Vrací se a umí být mrcha. Proto konejte dobré skutky, jelikož se vám to jednou vrátí, i kdybyste na to měli čekat třicet let. Jakou souvislost to má s poskytováním telekomunikačních služeb společnosti TrueMove, to nám uniká, ale asi to bude něco jako Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá.

Související články

Další články