Za vítězství v reality show dostal výhru 10 milionů korun. Jenže ty už dávno promrhal. Nejenže se tenhle člověk s hodným srdcem a trošku nižší inteligencí neměl nikdy pouštět do podnikání, ale nikdy si hlavně neměl pouštět do života vyžilou zlatokopku Lenu Záhorskou, která v soutěži nejdřív tíhla k pornoherci Filipu Trojovskému, ale pak zavětřila peníze a hned se nalepila na Shreka.

Byla s ním dlouhých pět let, než mu nedošly peníze úplně. Zkoušel se totiž nejdřív živit prodejem přírodního kamene, provozoval hospodu i zastavárnu, nakoupil si motorky a auta. A samozřejmě nezapomněl na svou milou, která s ním určitě byla jen z lásky, a zahrnoval ji luxusem.

Jenže jak se konto vybílilo, tak nejenže Shrek skončil totálně na mizině, ale zůstal i sám jak kůl v plotě. Aby vydělal nějaké ty chechtáky, tak se snažil dostat do další řady Vyvolených, ale marně, jeho osoba už nikoho nezajímala.

Jak se víc prohlubovala jeho tíseň, tak se upnul na cvičení, až se z něj stala neskutečná hora svalů. Někomu se to možná může líbit, ale spíš je tohle už přes čáru. Má bicepsy větší než hlavu. Snaží se pořád na něčem někde vydělat, ale nedaří se mu. Peníze se k němu nehrnou a o ženských se dá říct totéž. To je tak, když dostanete pořádný balík, ale utratíte ho za blbosti a pak koukáte jak vyoraná myš…