Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle malá modelka musí chodit na pánské záchody. Proboha, proč?

Holčička musí chodit na toaletu společně s muži.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Kdyby vám někdo nařídil, že vaše holčička musí chodit na pánské záchody, asi byste se hodně divili. Spousta rodičů by ani svoji dceru na veřejný záchod mezi muže rozhodně nepustila. V Severní Karolíně totiž takový zákon existuje. Corey Maison (14) musí chodit na toalety společně s muži.

Corey Maison je totiž ve skutečnosti chlapec. A zákon v Severní Karolíně přikazuje všem transvestitům, aby navštěvovali takové toalety podle toho, jaké je jejich skutečné pohlaví. A nezáleží vůbec na tom, že Corey by si snad nikdo nemohl splést s chlapcem.

Fotografka Meg Bitton se veřejně proti tomuto zákonu postavila a nafotila sérii fotografií na podporu travesti dětí. Na fotografiích můžete jasně vidět dívku, která vypadá jako dívka. A tu byste přece na pánské záchody nikdy neposlali.

„Ona se narodila jako chlapec, ale cítí se být dívkou. Jenže kvůli novému zákonu musí chodit na pánské toalety. A já bych se opravdu necítila dobře, kdybych byla jejími rodiči a musela ji posílat mezi muže na záchod. Buďte fér. Buďte laskaví. Buďte empatičtí. Zacházejte s ostatními tak, jak chcete, aby oni zacházeli s vámi,“ řekla fotografka.

Časem se uvidí, jestli se díky její kampani něco změní a holčičky, které se cítí a vypadají jako dívky, budou moct chodit normálně na dámské záchody. Když taková malá kráska přijde mezi muže k pisoáru, tak to asi také není úplně v pořádku.

Související články

Další články