Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tahle líbající fotografie obletěla svět! Ragbistku na olympiádě v Riu požádala dobrovolnice o ruku

To je lásky.
Zdroj: twitter.com
Tak tohle jste v Riu ještě neviděli. Stačila jedna žádost o ruku, polibek a každý dnes zná ženské ragby. Fotografie, na které ragbistku Isadory Cerull požádala o ruku dobrovolnice Marjorie Enya, obletěla svět!

Olympijské hry v Riu. To je to správné místo, kde požádat svoji lásku o ruku. Zřejmě to si řekla Marjorie Enya, přítelkyně ragbistky Isadory Cerull. A tak neváhala svoji přítelkyni požádat o ruku. Ta jí samozřejmě odpověděla ANO a jejich polibek obletěl celý svět.

Když se na sebe obě ženy vrhly, všichni jim tleskali a slavili s nimi. Pozornost si tak u lidí získalo i ženské ragby, které není pro diváky až tak zajímavé. „Ragby mě nebere, ale láska ano,“ píší lidé na sociálních sítích. Lidé z celého světa teď obě ženy zahrnují gratulacemi na Facebooku a Twitteru. Fotky se šíří po internetu rychlostí blesku, najdete je i pod hastagem „loveislove“.

Portál News.com tak všem připomněl, že sňatky snoubenců stejného pohlaví byly zlegalizovány v roce 2013. Ale tohle je zřejmě první žádost o ruku na olympijských hrách. Třeba se tímto párem ostatní inspirují a žádostí tak zažijeme mnohem víc.

Související články

Další články