Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle kráska se narodila jako chlapec! Nyní bojuje o titul topmodelky!

To je proměna!
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Talulah-Eve z Birminghamu (22) se narodila jako chlapec Aron. V roce 2014 lékaři zjistili, že má poruchu pohlavní identity. Podstoupila hormonální léčbu a začala se pomalu měnit v ženu. Nyní bojuje o titul topmodelky Velké Británie.

Talulah-Eve se narodila jako chlapec Aron. V roce 2014 jí diagnostikovali poruchu pohlavní identity a podstoupila hormonální léčbu. Pomalu se z ní stala žena, která se vydala cestou modelingu!

Přihlásila se do soutěže Britain’s Next Top Model, která je britskou obdobou reality show Amerika hledá topmodelku Tyry Banks, a dostala se až do finálové dvanáctky! Transgender modelek je v této branži hodně a tyhle typy jsou hodně žádané.

Kráska myslí i na budoucnost a nechala si zamrazit svoje spermie. Prý je připravená být klidně i single matka, pokud by nenašla vhodného partnera nebo partnerku. „Moje maminka se o mě také starala sama, takže jsem přesvědčena, že to také zvládnu. Byla jsem vychována v silnou a nezávislou ženu – a také matku,“ řekla před rokem žena Daily Mailu. O této transsexuální krásce ještě zřejmě hodně uslyšíme. Podívejte se do galerie, jak vypadá kráska teď!

Související články

Další články