Všichni se předhánějí v tom, kdo bude mít hezčí a zajímavější svatební fotografii. Mají je pak v albech, ukazují přátelům nebo sdílejí na sociálních sítích. Každá nevěsta se přece chce pochlubit svým velkým dnem.

Když se vdávala Amanda Free z amerického města Port Allen, nefotila se jen se svým mužem, ale pózovala také sama. Vznikly tak naprosto úžasné fotografie, které nemají žádnou konkurenci a jen tak si je někdo nevymyslí.

Její šestiletá dcera jí před dvěma lety zemřela na rakovinu. Chtěla ji mít ale po svém boku i v její velký den a mrzelo ji, že tam s ní nemůže být také. Fotografka Ashley Frantz vymyslela naprostou bombu a svatební fotografii upravila tak, aby na ní mohla být nevěsta se svojí zesnulou dcerou.

Fotografka na počítači ztvárnila „ducha“ zesnulé dcery a vznikla tak naprosto unikátní fotografie, která vás zaručeně rozpláče. Nevěsta se tam dotýká tváře svojí mrtvá dcerky. Vypadá to, že ji hladí po tváři a dává jí pusu. A může být tak navěky s ní. Fotografie má na Facebooku už přes sto tisíc liků a obletěla snad celý internet.