Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tahle dvojice v britském X Factoru šokovala porotce, na důvod se musíte podívat ve videu!

V Británii jedou v plné polní konkurzy do dalšího X Factoru, takže se porota v čele s protivou Simonem Cowellem má na co těšit.

V tamních médiích už se stihla proslavit dvojice, která si říká Kitten (28) a Hip (53), což může na první dobrou působit jako něco, co jsme u nás vídali třeba v Hvězdné pěchotě a po prvním tónu jsme si přáli, aby ovladač k televizi působil jako dálkový paralyzér, ale dvojice docela umí zpívat, takže slibujeme, že vás tohle video sluchově příliš neotupí.

Poskakující postarší muž bez vlasů a vedle vystajlovaná kočička rozjedou skladbu Shut Up And Dance, přičemž Kitten, která má v reálu normální jméno Cheryl Fernandez-Versini, se předvádí, aby oslepila porotu svou image, což se jí nakonec podaří, a jako třešničku na dortu přidá, že ten týpek vedle ní není taťka, ale její manžel, s nímž má dítě.

O to se teď bude muset Hip starat, protože růžovovlasá Kitten se porotě zalíbila a postoupila dál, bohužel bez o dvacet pět let staršího muže.

Související články

Další články