Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tahle "číča" nebude sedět v koutě! Jennifer Grey v tom má jasno, z roztomilé baby je emancipovaná bojovnice za ženská práva!

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Na Jennifer Grey si tedy nepřijdete! Při lednovém ženském pochodu na protest proti Donaldu Trumpovi si zvolila více než tematický outfit! Sloganem "Tahle k***a nebude sedět v koutě" dala jasně najevo, koho asi volila. Jennifer se nikdy nebála říct svůj názor nahlas, stejně jako její nejslavnější filmová postava Baby!

Jennifer Grey podporuje ženské vzory a rozhodně není fanynkou Donalda Trumpa Sama je silným ženským charakterem, který ovlivnil ženy všech generací po celém světě. Však si vzpomeňte na postavu Baby, která chtěla změnit svět! Minimálně svou rolí se jí to tedy podařilo!

Od dob Baby a Johnnyho se změnilo mnohé, včetně nosu naší Jennifer. Ta si ale i po letech občas ráda zavzpomíná na krušné časy při natáčení Hříšňáku. Jako to učinila teď v rozhovoru pro Sunday People. Jennifer se svěřila, že natáčení nejslavnějších scén bylo paradoxně to nejhorší

Během zvedačky ve vodě měl Patrick Swayze ošklivě zraněné koleno, a tak páreček musel ve vodě mrznout pěkně dlouho. "Pamatuju se, že plavání v tom jezeře bylo hrozné. Voda byla tak studená! Musíte být zkrátka dost mladí a hladoví, abyste do tak studené vody vlezli na tak dlouho."

To ale zdánlivě nebyly jediné potíže, kterým pár hlavních hrdinů musel čelit. Při závěrečné scéně byla podlaha, na které se tančilo, čerstvě natřena Otočky se tak nedaly realizovat bez potíží, protože se herci v jednom kuse lepili k podlaze.

To by jeden neřekl, že natočit jeden hříšný tanec bude taková fuška. Navíc je vidět, že Jennifer opravdu není z cukru. Proto si můžeme být jisti, že si na ni ani žádný Donald Trump nepřijde!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články