Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tady někdo asi moc hulí! Pokud jste milovali Vesnu ze Samotářů, tak se na její novou fotku NEDÍVEJTE!

+ Další 4 fotografie
Tuhle herečku si určitě pamatujete jako Vesnu z filmu Samotáři. Tam tehdy s Jirkou Macháčkem řešili, že v Česku se tak málo hulí. Labina Mitevska se objevila také na festivalu v Karlových Varech. Jestli čekáte sexy holku, tak se na fotky raději nedívejte.

Diváci si ji pamatují jako sexy Vesnu z filmu Samotáři. Jenže nikdo nemládne. A neumí to ani filmové herečky. Dnes jí je 42 let a pomalu se jí z očí vytrácí i ta rošťácká jiskra.

Labina v současné době působí v rodné Makedonii jako novinářka a režisérka. Žije v hlavním městě Skopje a baví ji také dějiny umění a archeologie. Prostě je to dáma středního věku, která dokazuje, že se obejde i bez hulení. Jak to vlastně bylo s tím natáčením Samotářů?

„Nestrávila jsem v České republice tolik času, abych mohla říct, že ji znám. Ale vyrostla jsem na českém filmu a otec mi vždycky říkal o české či polské kinematografii. A když jsem k vám poprvé přišla, tak jsem si zemi zamilovala. Je nádherná a je také svým způsobem velice jemná. Jste zkrátka něco mezi Západem a Východem,“ uvedla Labina ve velkém rozhovoru pro ahaonline.cz a dodala, že legendární scéna s jointem je tak trochu podfuk: „Tráva, kterou jsme kouřili, byla naštěstí jen imitace.“

Tak doufáme, že když už nebyl pravý joint, že byla pravá tequilla. Nebo alespoň to její sexy břicho.

Související články

Další články