Sedíte v open-space kanceláři s osmdesáti dalšími lidmi, máte pro sebe pouze metr čtvereční, vrážíte loktem do svého kolegy a na stole nesmíte mít ani obrázek svého kanárka?

Tak to pro vás máme špatnou zprávu, protože vám přivodíme ještě větší depresi, až vám ukážeme tyhle fotky z nových kanceláří společnosti Google. Ve švédském Stockholmu je postavila teprve nedávno a už dokázala ze svých zaměstnanců udělat workoholiky, co do práce chodí s radostí.

Kromě velmi originálních a kreativně vyzdobených místností zde nechybějí ani útěkové koutky, kam se můžete zavřít před pracovním stresem, v klidu nabrat síly a zrelaxovat se.

Zasedačky, do kterých obvykle firemní pracovníci vstupují zpocení děsem a v očekávání nejhorších porad, zde vypadají jako výzdoba v oblíbené hospodě, po místnostech můžete jezdit na kole, sedět v plátěných houpačkách nebo si zahrát s kolegou stolní fotbálek.

Takže máme pro vás zásadní radu, pokud máte chuť oběsit se na první borovici jen proto, že chodíte do nenáviděné práce: Odstěhujte se do Švédska. Nebo kamkoliv jinam, kde sídlí Google.