Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ta se toho nebojí: Sexy blondýnka vystoupila v Praze na zakázaném místě! Jak to dopadlo?

Petra ve Staré Čistírně.
Zdroj: archiv

Čerstvě osmnáctiletá zpěvačka Petra o sobě opět dala vědět. V Praze vystoupila v populární Staré Čistírně, což je vzácná památková budova a Pražáci jsou na ni náležitě hrdí. Koncerty tu jsou jen párkrát do roka a ne každému zde dovolí vystupovat.

Petra si ale opět prosadila svou. „Je to originální a inspirující prostředí, vejde se sem navíc i hodně lidí. Samozřejmě se tu člověk musí ke všemu chovat s úctou,“ prozradila těsně před vystoupením sympatická blondýnka.

Na pódiu se pak předvedla v různých hlasových polohách, na které jsou její fanoušci zvyklí: plouživější skladbou Stay dojala zaplněný sál, naopak při drsnější novince Choice se dost rozparádila. „Zpívalo se mi dobře, atmosféra byla skvělá. Jen boty mě rozčilovaly!“ smála se sexy osmnáctka krátce po vystoupení. Pozornému oku totiž neuniklo, že zpěvačka si na pódium vyrazila naboso. „Na podpatcích se mi stálo blbě, tak jsem tam šla jednoduše bez bot. Snad to nikdo nepoznal.“

To se ale Petra mýlila, diváci to zaregistrovali. „Petra taková je, když se jí něco nelíbí, tak se s tím moc nepáře,“ vyzradila na zpěvačku jedna z jejích přítomných kamarádek.

Na čem mladá hvězdička momentálně pracuje, nechtěl její tým prozradit. Na nově spuštěném webu zpěvačky se ale píše, že pracuje na nové desce. „Jsem teď často ve studiu, brzy vydáme nové skladby. Bude to dost velká změna, co se týče stylu. Nechte se překvapit,“ láká Petra.

Související články

Další články