Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta maličká, ta je má! Nestydatá Paris Jackson ukázala propíchané bradavky!

Paris má ráda piercingy!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
O Paris Jackson je známo, že si potrpí na piercingy a tetování. A díky bohu za to! V dešti se vydala pro kávu bez spodního prádla a bylo vidět, že je jí poněkud chladno. S propíchnutými bradavkami vítala déšť jako správný hipík!

Paris Jackson je teď docela v kurzu. Potom, co promluvila o smrti svého otce, o které si myslí, že byla plánovanou vraždou, ji paparazzi sledují na každém kroku. A někdy se takové sledování i vyplatí. Není nad to vyfotit si dceru Michaela Jacksona s propíchnutými bradavkami.

Nedávno také oznámila rozchod se svým dlouhodobým miláčkem, hudebníkem Michaelem Snoddym. Prý se chce věnovat své začínající herecké kariéře. Paris není z těch, kteří by žili z peněz slavných rodičů. Snaží se dokázat svůj talent sama a to se jí celkem daří. Má poměrně slušně našlápnutou kariéru modelky, a pokud k tomu přihodí ještě herectví, vypadá to, že o ní v budoucnu ještě hodně uslyšíme, a nejen kvůli jejím bradavkám!

Související články

Další články