Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ta ale vyrostla! Takhle dnes vypadá nejkrásnější holčička světa Kristina Pimenová

Kristina Pimenová rozjíždí svou kariéru ve velkém.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Nejkrásnější holčička na světě se jmenuje Kristina Pimenová (10) a fotografy prý zaujala už ve třech letech. Je to nejobsazovanější dětskou modelkou a její sláva se dávno dostala za hranice Ruska, odkud pochází.

A měla po kom dědit. Její matka je Glikeriya Shiroková, bývalá ruská modelka. Ta si vzala fotbalistu Ruslana Pimenova a spolu mají dvě dcery. Mladší Kristinu a starší Natalii.

A právě o Kristinu se zajímají všechny světově známé značky. Armani, Roberto Cavalli, Dsquared2, Ermanno Scervino, Replay, Fendi, Benetton, Roberto Cavalli Junior a nejnověji také Guess, který si ji vybral do své kampaně.

Kromě zakázek ještě stíhá Kristina gymnastiku na světové úrovni! Trénuji ji dokonce bývalá mistryně světa Olga Kapranová. Docela zápřah na tak malou holčičku, co myslíte?

Kristina by u nás zdaleka neměla ani občanku a už hodně slušně přispívá do rodinného rozpočtu. Zatím to vypadá, že ji focení baví, ale bude tomu tak třeba za dalších 10 let?

Její matka protestuje proti tomu, že by si dcerou řešila vlastní komplexy, a rozhlašuje, že ta opravdová krása je uvnitř. Tak snad nebude protestovat, pokud se Kristina rozhodne pro jinou kariéru.

Související články

Další články