Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Syn Věry Špinarové (†65) zuří kvůli soše mámy! Prozradil nám, co provede

Adam Pavlík chce pro svou maminku novou sochu.
Zdroj: Facebook/Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
V úterý v Ostravě slavnostně odhalili sochu známé zpěvačky Věry Špinarové (†65), která zemřela loni v březnu. Dílo, pod něž se podepsal sochař David Moješčík, ale čelí velké kritice. Jedním z těch, kterým se socha vůbec nelíbí, je syn Věry Špinarové Adam Pavlík, jenž redakci eXtra.cz exkluzivně prozradil, jaké má plány!

Socha Věry Špinarové, která stojí v Husově sadu, se Adamu Pavlíkovi vůbec nelíbí. „Není to mé matce podobné. Je to pro mne velké zklamání,“ svěřil se nám hudebník.

„Chci pro ni novou sochu, která jí podobná bude. Konkrétní plán zatím nemám, čekal jsem zatím na reakce jejích fanoušků. Chci vybrat dva návrhy, které budou vyrobené podle jejích fotek a jeden z nich vybereme,“ poodhalil své nápady Pavlík, který svou nespokojenost řekl i sochaři Moješčíkovi, jenž se pod kritizované dílo podepsal.

Nám tedy rozhodně ne.

„Řekl jsem mu, že se mi socha nelíbí, ale on mi povídal o tom, že je to esence nebo co. Od té doby jsem s ním už nemluvil, jen četl nějaké jeho vyjádření v médiích,“ zakončil syn Věry Špinarové.

Dá se očekávat, že pro novou sochu své matky si Pavlík vybere jiného umělce, než je Moješčík.

Související články

Další články