Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Syn Mirka Topolánka má nový objev: Je rozvedená, STARÁ a mohla by mu dělat mámu!

Jak dlouho jim to asi vydrží?
Zdroj: profimedia.cz
Tomáš Topolánek si nenechal ujít slavnostní otevření nového luxusního butiku. Opět ho doprovodila půvabná brunetka, s níž se ukázal už na MBPFW. Jedná se o Terezu Michovskou, která je o dost let starší než Tomáš.

Syn Mirka Topolánka Tomáš je naprostým prototypem zlaté mládeže. Na nedostatek peněz si rozhodně nemůže chlapec stěžovat. Kromě financí má velkou oblibu ve velmi pohledných ženách. Jeho poslední přítelkyní byla finalistka soutěže Česká Miss v roce 2014 Simona Dvořáková.

Půvabné dvaadvacetileté Simoně a čtyřiadvacetiletému Tomášovi to opravdu slušelo. Věkově si byli velmi blízko, a navíc blonďatá Simona sklízela úspěch za úspěchem. V roce 2011 získala titul Miss Golf.

Jenomže tomuhle páru je již dávno konec. V současné době Tomáš randí s daleko starší partnerkou, která by mu klidně mohla dělat mámu. Jde o fashion PR manažerku Terezu Michovskou, která je o čtrnáct let starší než Tomáš.

Spolu se objevili na slavnostním otevření nového luxusního butiku na Chodově. Tak uvidíme, jak dlouho to tomuhle párečku vydrží.

Související články

Další články