Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

To je ale fešák: Syn Ivana Trojana Josef (16) je zatraceně sexy! FOTKY

Vyjde mu to?
+ Dalších 5 fotografií
Už v mladém věku se rozhodl, že bude následovat své rodiče a stane se hercem. Řeč je o Josefu Trojanovi (16), který je synem herečky Kláry Pollertové-Trojanové (46) a herce Ivana Trojana (53). Chce to dělat po svém a má vlastní hlavu.

„Z profesního hlediska mě rodiče informovali, jaké to je být hercem a jaká úskalí se v herectví nacházejí. I přesto jsem si řekl, že to podstoupím. Tak uvidíme, zda jsem byl hloupý, či to vyjde,“ prohlásil Josef Trojan, pro web idnes.cz

Josef je ze čtyř synů známých rodičů, ke kterým vzhlíží. I když nesleduje jejich tvorbu, považuje je za profesionály ve svém oboru. „Já jsem odmala žoviální a teatrální kluk. Ve dvanácti jsem začal o herectví uvažovat více dospěle, cítil jsem, že je mi ta profese blízká,“ prozradil v rozhovoru.

Na otázku, zdali chce hrát ve filmech nebo divadle, odpověděl jasně, rozhodně volí divadlo. Člověk totiž tvoří umění přímo na jevišti a musí se na několik hodin vžit do dané role. I když už účinkoval v pohádce Anděl Páně v roce 2005 a zahrál si i ve studentských filmech, přednost by přesto dal divadlu.

„Já jsem do té branže vstupoval s tím, že chci tvořit umění, proto chci dělat divadlo,“ řekl Josef Trojan.

Mohlo by vás zajímat

Další články